Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy Branża OZE

SŁONECZNY DORADCA OZE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła oraz innych systemów grzewczych OZE

  • samodzielne pozyskiwanie klientów indywidualnych i biznesowych

  • wsparcie klienta w zakresie wyboru instalacji oraz innych OZE

  • przygotowanie ofert z wykorzystaniem autorskiego systemu

Nasze wymagania

  • Sprawdzisz się w roli Słonecznego Doradcy OZE jeżeli:

  • masz doświadczenie w sprzedaży pomp ciepła, fotowoltaiki lub ogólnie sprzedaży (m.in. gazu, energii, produktów finansowych, ubezpieczeniowych, itd.)

  • wiesz jak dotrzeć do klienta i masz łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych

  • jesteś samodzielny/a i masz zdolności organizacyjne

To oferujemy

  • Wysokie wynagrodzenie - decyduj o wysokości swojego wynagrodzenia

  • i zarabiaj więcej!

  • Dysponujemy szeroką ofertą pomp ciepła, split, monoblok jak również pompy gruntowe od kilku dostawców.

  • Szeroką ofertę modułów i inwerterów - dopasuj ofertę do każdego klienta

  • Super atrakcyjne ceny dla klientów - wygrywaj z konkurencją

  • Wsparcie doświadczonego koordynatora i projektantów

  • Proste i przejrzyste warunki współpracy - Umowa B2B lub UZ

  • Współpracę ze stabilną, dużą i ogólnopolską firmą

  • Możliwość tworzenia struktur sprzedażowych i własnej firmy

  • Dla najlepszych i stałych współpracowników dostęp do leadów

Spółka Słoneczny Doradca zajmująca się techniką grzewczą i Odnawialnymi Źródłami Energii. Wyróżniająca się profesjonalnym doradztwem oraz szeroką wiedzą zdobytą podczas zrealizowanych licznych projektów oraz szkoleń.

Z uwagi na dynamiczny rozwój firmy - PODEJMIEMY STAŁĄ WSPÓŁPRACĘ z DORADCAMI/AGENTAMI w zakresie pomp ciepła, kotłów C.O. oraz fotowoltaiki,

Jak również z wykwalifikowanymi, posiadającymi odpowiednie uprawnienia, oraz wiedzę hydrauliczną i elektryczną EKIPAMI MONTERSKIMI z terenu całej Polski.

Zostań Naszym Partnerem

Przewiń do profilu firmy