Przedstawiciel handlowy - branża OZE (pompy ciepła, fotowoltaika)

LEVARD sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • dolnośląskie
    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Reprezentowanie firmy jak i instytucji współpracujących na terenie województwa.
  • Realizowanie planów sprzedażowych na podległym regionie.
  • Bieżące raportowanie.
  • Budowanie wizerunku firmy oraz pozytywnych relacji z pozyskanymi klientami.

Nasze wymagania

  • Zdolności interpersonalnych (komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów).
  • Dobrej organizacji czasu pracy, gotowości do samodzielnej pracy w terenie.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Mile widziana znajomość branży lub doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym.

To oferujemy

  • Dobrą atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole.
  • Umowa o pracę lub inną formę współpracy dostosowaną do oczekiwań kandydata.
  • Motywacyjny system wynagradzania oparty o prowizje sprzedażowe.
  • Niezbędne narzędzia pracy min. samochód, karta paliwowa, telefon.
  • Szkolenia wdrożeniowe.
  • Nienormowany czas pracy.
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy – awansu na stanowisko kierownicze z własnym zespołem.

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata

O nas

Jesteśmy dostawcą kompleksowych rozwiązań z zakresu odnawialnych źródeł energii.

Od wielu lat nasi klienci otrzymują od nas nie tylko najwyższej jakości produkty i usługi, ale także kompleksową obsługę, która jest naszą główną zasadą działania.

Oferujemy rozwiązania z zakresu OZE głównie: elektrownie fotowoltaiczne, pompy ciepła, klimatyzacje, wentylację oraz rekuperacje.

Przedstawiciel handlowy - branża OZE (pompy ciepła, fotowoltaika), dolnośląskie