Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy - branża OZE (pompy ciepła, fotowoltaika)

LEVARD sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Reprezentowanie firmy jak i instytucji współpracujących na terenie województwa.

  • Realizowanie planów sprzedażowych na podległym regionie.

  • Bieżące raportowanie.

  • Budowanie wizerunku firmy oraz pozytywnych relacji z pozyskanymi klientami.

Nasze wymagania

  • Zdolności interpersonalnych (komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów).

  • Dobrej organizacji czasu pracy, gotowości do samodzielnej pracy w terenie.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Mile widziana znajomość branży lub doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym.

To oferujemy

  • Dobrą atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole.

  • Umowa o pracę lub inną formę współpracy dostosowaną do oczekiwań kandydata.

  • Motywacyjny system wynagradzania oparty o prowizje sprzedażowe.

  • Niezbędne narzędzia pracy min. samochód, karta paliwowa, telefon.

  • Szkolenia wdrożeniowe.

  • Nienormowany czas pracy.

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy – awansu na stanowisko kierownicze z własnym zespołem.

Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

O nas

Jesteśmy dostawcą kompleksowych rozwiązań z zakresu odnawialnych źródeł energii.

Od wielu lat nasi klienci otrzymują od nas nie tylko najwyższej jakości produkty i usługi, ale także kompleksową obsługę, która jest naszą główną zasadą działania.

Oferujemy rozwiązania z zakresu OZE głównie: elektrownie fotowoltaiczne, pompy ciepła, klimatyzacje, wentylację oraz rekuperacje.