Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy - Branża OZE

ZDROWA ENERGIA PV sp. z o.o.

6 00015 000 brutto / mies.
  • Suwałki

    Suwałki, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 15
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Pozyskiwanie Klientów indywidualnych i biznesowych;

Profesjonalne przedstawienie produktu oraz dbałość o wizerunek firmy Zdrowa Energia PV;

Realizowanie planu sprzedażowego;

Raportowanie pracy;

Rozwiązywanie bieżących problemów przy współpracy ze strony firmy

Możliwość budowania własnego zespołu sprzedażowego.

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w branży OZE;

  • Pozyskiwanie nowych klientów;

  • Znajomość technik sprzedaży oraz negocjacji handlowych;

  • Otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów;

  • Samodzielność w działaniu;

  • Bardzo dobra organizacji pracy własnej.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę B2B lub umowę zlecenie;

  • WYNAGRODZENIE ZŁOŻONE Z WIELU ELEMENTÓW:

  • Wysoka prowizja za każdy Kilowat Mocy!!!!

  • % udziału w marży;

  • Premie sprzedażowe uzależnione od wyniku;

  • Atrakcyjne Konkursy Sprzadażowe;

  • Szkolenia produktowe oraz warsztaty z technik sprzedaży pod okiem profesjonalnych trenerów i szkół;

  • Materiały szkoleniowe i marketingowe;

  • Produkty w bardzo konkurencyjnych cenach (wysoka przestrzeń do naliczanej prowizji)

  • Przyjazne środowisko pracy, atmosferę opartą na współpracy i dzieleniu się wiedzą;

  • Narzędzia pracy uzależnione od wyników sprzedaży: samochód, karta paliwowa, programy wewnątrzfirmowe (medyczne, sportowe, ubezpieczeniowe);

  • Otwarta ścieżka kariery oparta o długofalową współpracę.

O nas

ZDROWA ENERGIA PV to firma, której celem jest kompleksowa obsługa w zakresie odnawialnych źródeł energii między innymi fotowoltaiki, pomp ciepła oraz energii elektrycznej dla klientów indywidualnych, biznesowych oraz gospodarstw rolnych.

Jesteśmy firmą, którą tworzy zespół doświadczonych, działających od ponad 7 lat w branży OZE, starannie wybranych specjalistów, którzy kompleksowo obsługują Klientów.

• Pierwszy kontakt,

• Przeprowadzony audyt,

• Przygotowanie projektu,

• Wycena,

• Pomoc w uzyskaniu dofinansowania,

• Realizacja oraz serwis instalacji fotowoltaicznych.