Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy - branża przemysłowo-produkcyjna

DRUK SERWIS 24 sp. z o.o.

5 00014 000 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Jana Pawła II 7

Wesoła

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Nowy pracownik naszego zespołu podejmie pracę, jako Przedstawiciel Handlowy.

  • W naszym zespole osoba, na stanowisku PH odpowiada za pozyskiwanie nowych klientów, obsługę obecnych oraz nadzorowanie projektów wdrożeniowych.

  • Nikogo nie rzucamy na głęboką wodę, ale szkolimy i pomagamy w zdobyciu doświadczenia, wiedzy, tak by każdy mógł pracować w oparciu o dużą samodzielność. Gwarantujemy dobrą atmosferę, współpracę i wsparcie całego teamu.

Nasze wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia na stanowisku handlowca (np. sprzedaż urządzeń, maszyn lub narzędzi),

  • samodzielność, komunikatywność, kultura osobista;

  • gotowość do wyjazdów na terenie całej Polski (min. 2 dni w tygodniu),

  • zaangażowanie i dobra organizacja pracy,

  • odpowiedzialność i zaangażowanie w realizacji wyznaczonych przez firmę celów,

To oferujemy

  • szkolenia techniczne w zakresie oferowanych produktów,

  • stabilne zatrudnienie,

  • pracę w pełnym wymiarze,

  • telefon, laptop i samochód służbowy,

  • wynagrodzenie podstawowe plus premię,

  • możliwość poznania największych zakładów produkcyjnych oraz najbardziej prestiżowych,

  • pracę zaangażowanym i sympatycznym zespole,

  • możliwość ciekawego i ciągłego rozwoju zawodowego,

O nas

Nasza firma zajmuje się kompleksową obsługą przedsiębiorstw w zakresie znakowania produktów oraz drukowania etykiet na opakowaniach zbiorczych. Dostarczamy rozwiązania w postaci drukarek, etykieciarek oraz znakowarek laserowych do zakładów produkcyjnych, które zajmują się produkcją lub konfekcjonowaniem towarów. Wspieramy naszych klientów w zakresie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych. Działamy niemal w każdej branży produkcyjnej tj. spożywczej, chemicznej, automotive, budowlanej, kosmetycznej, medycznej itd.

W związku z bardzo dynamicznym rozwojem naszego przedsiębiorstwa chcemy zwiększyć nasze zasoby ludzkie (pracownicze) w osoby, które pragną zdobywać nowe umiejętności, doświadczenia, poszerzać horyzonty zawodowe oraz pomagać w rozwoju naszej firmy. Praca w naszym zespole to zdobywanie nowych praktyk zawodowych, predyspozycji zespołowych, jak również poznawanie szerokiego wachlarza branż produkcyjnych działających na polskim i zagranicznym rynku.