Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy – branża rolnicza

PIMA-AGRO S.C. PIOTR ŁABĘDZKI, MARIUSZ PAPRZYCKIO firmie

  • Chodzież

    Chodzież, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż bezpośrednia do klientów firmy i aktywne poszukiwanie nowych gospodarstw na terenie województwa wielkopolskiego (powiaty: ZŁOTÓW, PIŁA, CHODZIEŻ, WĄGROWIEC, OBORNIKI, POZNAŃ, GNIEZNO, SŁUPCA, WRZEŚNIA, KONIN, KOŁO, PLESZEW, JAROCIN, KROTOSZYN, TUREK, KALISZ, OSTRZESZÓW, KĘPNO, ŚRODA WLKP.)

  • Budowanie oraz podtrzymywanie dobrych relacji z klientami

  • Realizacja planów sprzedażowych

  • Praca w środowisku CRM

Nasze wymagania

  • Wysoka kultura osobista

  • Komunikatywność oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Dyspozycyjność

  • Wykształcenie min. średnie (mile widziane wykształcenie rolnicze, jednak nie jest to warunek konieczny)

  • Znajomość branży rolniczej oraz doświadczenie handlowe będzie mile widziane

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stanowisko pracy na którym będziesz mógł wykorzystać swoją wiedzę oraz nauczyć się jak skutecznie i kompleksowo doradzać właścicielom gospodarstw rolnych

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja) uzależnione od wyników pracy

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy: Samochód służbowy, telefon, laptop)

  • Szkolenia produktowe oraz handlowe

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pracę w przyjaznej atmosferze w młodym i ambitnym zespole

  • Bliską współpracę z pozostałymi pracownikami (asysta telefoniczna, wspólne wyjazdy z przełożonymi).

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • umowa o pracę na czas nieokreślony