Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel handlowy - branża spożywcza

SOFIO Sp. z o.o.O firmie

4 950–10 000
brutto / mies.
  • lubuskie
    lubuskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa placówek handlowych oraz hurtowni na terenie czterech województw ( wielkopolskie, dolnośląskie, lubuskie, zachodniopomorskie
  • Obsługiwanie dużych placówek handlowych (wprowadzanie nowości produktowych , merchandising, przygotowanie zamówień ), wprowadzenie indeksów do lokalnych sieci obsługiwanych przez hurtownie
  • Obsługiwanie hurtowych klientów firmy Sofio ( ścisła współpraca z Przedstawicielami handlowymi hurtowni, wprowadzenie nowości, pilnowanie promocji ); udział w targach; budowanie pozytywnych i stałych relacji z klientami

Nasze wymagania

  • Doświadczenie PH w branży spożywczej minimum 2 lata (branża słodycze - mile widziane)
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • Wysoka kultura osobista, uczciwość i zdyscyplinowanie
  • Nastawienie na osiągnięcie sukcesu i zorientowanie na cele
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy i planowania
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Ciekawą i rozwojową pracę
  • Stałą umowę o pracę na pełny etat
  • Świadczenia pozapłacowe - ubezpieczenie medyczne
  • Samochód służbowy
  • Telefon służbowy
  • Zwrot kosztów delegacji

O nas

Firma zajmuje się importem i dystrybucją produktów spożywczych ( słodycze ) Firma istnieje na rynku krajowym od 2014 roku.

Przedstawiciel handlowy - branża spożywcza, lubuskie