Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy – branża stalowa

Top ManagerO firmie

  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Spółka będąca producentem i dystrybutorem wyrobów stalowych, istniejąca na rynku przeszło 20 lat w związku z niesłabnącym rozwojem poszukuje Kandydata z doświadczeniem w branży stalowej na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy – branża stalowaNumer ref.: Miejsce pracy: siedziba firmy (okolice Płocka) lub praca zdalna plus wyjazdy do klienta w powierzonym rejonie

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Budowanie i umacnianie relacji z aktualnymi klientami spółki
  • Realizacja celów sprzedażowych na powierzonym terenie
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Raportowanie wyników sprzedaży

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe
  • Doświadczenie w branży stalowej– warunek konieczny
  • Zaangażowanie, zorientowanie na efekty pracy
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Znajomość jęz. angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w stabilnej, nowoczesnej firmie
  • Odpowiednie narzędzia pracy, w tym auto służbowe
  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus premie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń
  • Możliwość pracy zdalnej lub w siedzibie firmy (okolice Płocka).
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne