Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy - branża suplementów

ALVANAEKO sp. z o.o.

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 4
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Oczekujemy od Ciebie pełnego zaangażowania w relacyjną sprzedaż.

Do Twoich zadań będzie należeć przede wszystkim budowanie i utrzymanie własnego portfela klientów (głównie odbiorców hurtowych). To oznacza aktywne przeszukiwanie rynku, prowadzenie ewidencji w naszym systemie CRM, rozmowy telefoniczne, spotkania online jak i te w terenie, badanie potrzeb, sprzedaż i obsługa posprzedażowa, działania customer experience, pokonywanie obiekcji, budowanie długotrwałych relacji handlowych, negocjowanie małych i dużych sprzedaży.

Jeśli wciąż czytasz ten tekst, to istnieje szansa, że szukamy właśnie Ciebie.

Jeśli żadne z powyższych pojęć nie jest dla Ciebie abstrakcją, to mamy szansę na współpracę - zapraszamy!

Nasze wymagania

  • tak jak my postaw na punktualność i dobrą organizację pracy,

  • użyj swojego doświadczenia w sprzedaży i budowaniu relacji,

  • korzystaj z naszego wsparcia, wiedzy zespołu,

  • buduj swoją samodzielność,

  • biegle korzystaj z dostępnych narzędzi (telefon, pakiet office, internet i inne),

  • wskocz w służbowy samochód i realizuj spotkania w terenie,

  • wyjedź z nami na targi i pozyskuj klientów podczas eventów,

  • pracuj w biurze, zdalnie i w terenie,

  • umiejętnie planuj swoje działania i realizuj swoje cele,

  • stawiaj sobie wysoko poprzeczkę,

  • dbaj o relacje z klientami i generuj wysoką sprzedaż,

  • nie ograniczaj się i myśl kreatywnie,

  • wykorzystaj swoje umiejętności komunikacyjne w pracy z klientami.

To oferujemy

  • warsztaty, szkolenia i wiedzę branżową,

  • pracę na samodzielnym stanowisku,

  • wsparcie zgranego zespołu profesjonalistów,

  • wynagrodzenie podstawowe, miesięczne prowizje i premie okresowe,

  • niezbędne narzędzia,

  • umowę o pracę na pełny etat lub zatrudnienie w formie B2B,

  • dobrą kawę Hard Beans,

  • wyjazdy służbowe i eventy,

  • brak "sufitu" - jak to w sprzedaży :)

O nas

W biznesie stawiamy na ludzi. Nasza praca to nasza pasja - polega na budowaniu długotrwałych relacji z partnerami biznesowymi w całej Polsce i zagranicą. Od lat cieszymy się zaufaniem sklepów, dostawców i hurtowych dystrybutorów suplementów diety w kilku segmentach rynku.

W naszej misji, w ślad za ludźmi, podąża idea ekologii i dbałości o komfort i jakość życia. Tworząc nasze produkty kierujemy się przede wszystkim zdrowiem i potrzebami odbiorców. Naturalne składniki i wysokie standardy ekologicznej produkcji plasują nas w czołówce producentów suplementów.

Nadchodzące lata 2022-2024 to czas rozwoju, inwestycji i pozyskania nowych rynków, również poprzez nowe brandy i linie produktów, właściwą strategię sprzedaży i wsparcie skutecznego marketingu.