Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy (branża techniczna)

PGB Human ResourcesO firmie

  • Częstochowa, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Agencja Personalna PGB Human Resources dla swojego Klienta, firmy będącej producentem specjalistycznego sprzętu zapewniającego bezpieczeństwo podczas pracy w trudnych warunkach na rynku polskim i zagranicznym, poszukuje osób na stanowisko:

Numer ref.: PH_1020_KAT_WAI
Opis stanowiska:
  • Dbanie o stosunki handlowe z siecią dystrybucji w wyznaczonym regionie.
  • Prospecting, analizu rynku i działań konkurencji.
  • Monitorowanie rynku oraz pozyskiwanie nowych Klientów.
  • Doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów.
  • Przygotowywanie ofert i negocjacje z Klientami.
  • Prowadzenie prezentacji produktowych oraz przygotowań technicznych.
  • Wysyłanie raportów do Zarządu.

Wymagania:

  • Wykształcenie mile widziane ekonomiczne lub techniczne, co najmniej średnie.
  • Doświadczenie handlowe minimum 2 lata.
  • Doświadczenie w zakresie prospectingu i analizy rynku oraz działań konkurencji.
  • Język angielski na poziomie zaawansowanym, umożliwiający swobodną komunikację.
  • Biegła obsługa komputera.
  • Łatwość nawiązywania kontaktów, wysokie zdolności organizacyjne oraz pozytywne nastawienie.
  • Zorientowanie na potrzeby Klienta.
  • Całkowita dyspozycyjność i otwartość na wyjazdy służbowe.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Zatrudnienie w oparciu na umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych rezultatów.
  • Służbowy samochód i inne narzędzia potrzebne do pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy