Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Przedstawiciel handlowy – branża techniczna

TEGENO sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów krajowych i zagranicznych

  • Przygotowywanie i negocjowanie ofert handlowych

  • Osiąganie złożonych celów w zakresie wielkości i zyskowności sprzedaży

  • Udział w targach branżowych

  • Niezależne monitorowanie celów i budżetu

  • Raportowanie o postępach w działaniu

Nasze wymagania

  • Znajomość rynku spożywczego/ lokalizacji zakładów produkcyjnych;

  • Znajomość maszyn VFFS i HFFS i zagadnień z nimi związanych

  • Bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z przemysłem opakowaniowym

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne,

  • Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu;

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • Łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów z klientami;

  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • CV ze zdjęciem należy wysłać w języku polskim i angielskim

Mile widziane

  • Znajomość innych języków obcych

To oferujemy

  • Samodzielne, odpowiedzialne stanowisko;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie częściowo uzależnione od osiąganych wyników;

  • Komputer, telefon komórkowy; samochód służbowy po ustaleniu warunków współpracy

  • Pracę nad ciekawymi projektami w branży;

  • Stabilizację zawodową w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

TEGENO sp. z o.o.

Firma Tegeno Sp. z o.o. producent części i podzespołów do maszyn pakujących w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko Przedstawiciel handlowy.

Przewiń do profilu firmy