Ta oferta pracy jest nieaktualna od 191 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel handlowy - branża telekomunikacyjna

  • Trzemeszno, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 16.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Servcom S.A.

    Miejsce pracy: Trzemeszno

    Podstawowe obowiązki:

    • praca na terenie województwa kujawsko-pomorskiego oraz wielkopolskiego
    • promocja i sprzedaż produktów znajdujących się w ofercie firmy
    • dbałość o stały rozwój sprzedaży na powierzonym obszarze
    • realizacja planu sprzedaży

    Wymagania:

    • umiejętności komunikacyjne
    • zdolności prezentacyjne i negocjacyjne
    • dyspozycyjność
    • nienaganna prezencja i kultura osobista
    • prawo jazdy kat. B
    • umiejętność sprawnej obsługi komputera

    Oferujemy:

    • niezbędne narzędzia pracy
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • stałe wynagrodzenie plus system premiowy uzależniony od wyników sprzedaży

    Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania CV oraz listu motywującego za pomocą Aplikuj