Ta oferta pracy jest nieaktualna od 150 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy - branża wyposażenia łazienek

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 18.01.2019
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PGM Services Sp. z o.o.

    www.pgm-services.pl

    Ogólnopolska firma zajmująca się outsourcingiem sił sprzedaży oraz usługami wsparcia sprzedaży w związku z projektem realizowanym dla Klienta z branży wyposażenie łazienek poszukuje kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Łódź

    ZADANIA:

    • Realizowanie założonych zadań sprzedażowych na terenie województwa łódzkiego
    • Aktywne poszukiwanie nowych możliwości rozwoju i zwiększenia sprzedaży
    • Budowanie i rozwijanie współpracy z partnerami handlowymi w podległym regionie we wszystkich kanałach sprzedaży
    • Działania z zakresu merchandisingu
    • Raportowanie działań sprzedażowych
    • Reprezentowanie firmy przez działania handlowe i wizerunkowe

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie minimum średnie
    • Umiejętności handlowe i negocjacyjne, znajomość technik sprzedaży
    • Znajomość lokalnego rynku wyposażenia łazienek
    • Mile widziane doświadczenie w branży wyposażenia łazienek lub pokrewnej (sanitarnej, budowlanej, instalacyjnej, wyposażenia wnętrz)
    • Znajomość topografii regionu
    • Znajomość zasad merchandisingu
    • Prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)
    • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy
    • Odpowiedzialność, zaangażowanie
    • Dynamizm, inicjatywa i zdecydowanie w działaniu

    OFERUJEMY:

    • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
    • Samochód służbowy, tablet oraz telefon komórkowy
    • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa oraz premie uzależnione od wyników sprzedaży)
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Pracę w rozwijającej się firmie z polskim kapitałem