Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Przedstawiciel Handlowy (branża zoologiczna)

LeasingTeam ProfessionalO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Przedstawiciel Handlowy (branża zoologiczna)Numer ref.: 0035406

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów;
  • Przedstawianie ofert handlowych klientom;
  • Nawiązywanie efektywnych kontaktów z Klientami (sklepy zoologiczne, gabinety, przychodnie weterynaryjne);
  • Maksymalizacja sprzedaży w podległym obszarze.

Oczekiwania:

  • Min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (branża zoologiczna lub FMCG);
  • Gotowość do pracy w terenie;
  • Czynne prawo jazdy kat. B - wymagane;
  • Łatwość nawiązywania kontaktów;
  • Dobra organizacja czasu pracy;
  • Samodzielność i zaangażowanie;
  • Umiejętności negocjacyjne;
  • Preferowane wykształcenie wyższe - marketing, zarządzanie itp.;
  • Znajomość branży zoologicznej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia - Umowa o pracę lub B2B - Ty wybierasz;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + procent od sprzedaży;
  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Auto służbowe - również na użytek prywatny;
  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne