Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel handlowy - branża zoologiczna

HAPPY SNACKYO firmie

6 500–9 000
brutto / mies.
  • świętokrzyskie
    świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja wizyt handlowych zgodnie z codziennym terminarzem
  • Nawiązywanie nowych relacji handlowych
  • Godziny pracy dostosowane do otwarcia punktów sprzedaży
  • Preferowane godziny pracy 10-18
  • Realizacja wyznaczonego targetu sprzedażowego
  • Dbanie o ekspozycję towaru poprzez aktywne działania merchandisingowe
  • Raportowanie bezpośrednio do szefa sprzedaży
  • Reprezentowanie interesów firmy zgodnie z kodeksem honorowym zespołu

Nasze wymagania

  • WARUNEK KONIECZNY Minimum 2-letnie doświadczenie w branży zoologicznej poparte sukcesami sprzedażowymi
  • Nastawienie na realizację celów sprzedażowych
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Umiejętność nawiązywania i budowania trwałych relacji z Klientami
  • Proaktywna postawa
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Czynna znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • Posiadanie domowego pupila i zainteresowanie tematyką zoologiczną (dodatkowy atut)

To oferujemy

  • Okres próbny-3 miesiące umowa o pracę na czas określony
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony po zakończeniu z sukcesem okresu próbnego
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premię uznaniową za realizację celów sprzedażowych
  • Narzędzia pracy (telefon, tablet, komputer, samochód służbowy)

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • paczki świąteczne

O nas

M4M Group Sp. z o. o. ogólnopolski producent i dystrybutor wysokiej jakości przysmaków oraz karm dla psów i kotów; właściciel marek Happy Snacky, Łapsie, Trzypsy, Napsanosy, Nuta Kota, Nasze Susze, Mordoklejki. Przysmak trenerski Łapsie został wyróżniony prestiżową nagrodą branży kynologicznej Top for Dog 2021.

Przedstawiciel handlowy - branża zoologiczna, świętokrzyskie