Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel handlowy branży edukacyjnej

Tutore Poland sp.zo.o.O firmie

9 000
brutto / mies.
  • Gorzów Wielkopolski
    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • umowa o dzieło, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • spotkania handlowe z osobami decyzyjnymi w szkołach podstawowych,
  • aktywne zapisy dzieci i rodziców na kursy pokazowe podczas rozmów osobistych,
  • uproszczone raportowanie wyników,
  • udział w cyklicznych szkoleniach online lub w centrali firmy.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku handlowca,
  • wysokie zdolności interpersonalne,
  • umiejętność zarządzania czasem pracy własnej,
  • entuzjazm i uśmiech w pracy mile widziane :)

To oferujemy

  • średnie wynagrodzenie podstawowe 7200,- brutto + prowizyjne 1800,- brutto,
  • elastyczny czas pracy + samodzielne stanowisko,
  • możliwość awansu na Managera Regionu,
  • szkolenia wstępne + bazę szkół na łatwy start pracy,
  • dofinansowanie dojazdów do i z pracy,
  • atrakcyjne rabaty pracownicze na kursy dla dorosłych.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • dofinansowanie dojazdów do pracy

Bądź częścią innowacyjnej firmy edukacyjnej, w której zyskasz realny wpływ na rozwój swojej własnej ścieżki kariery!

Czekamy na Ciebie i Twoją aplikację :)

Jeśli chcesz:

  • zarabiać średnio 9000 zł brutto,
  • pracować 6 godzin dziennie przez 5 dni w tygodniu,
  • mieć samodzielne stanowisko z możliwością awansu na Managera Regionu,
  • brać udział w innowacyjnym projekcie biznesowym i edukacyjnym, łączącym podejście lokalne z globalnymi rozwiązaniami z branży EdTech (edukacja i technologia),
  • mieć możliwość realizacji własnych szalonych pomysłów przy wsparciu naszych zasobów ;)

Tutore Poland sp.zo.o.

Dlaczego Tutore?

Stawiamy na rozwój, zarówno Twój osobisty, jak i naszej firmy. U nas stabilne wynagrodzenie idzie w parze z zadaniami, które pozwolą Ci rozwinąć umiejętności budowania relacji z klientami, sprzedaży i negocjacji.

Aktualne oferty pracodawcy
PrzedHan/Biz/2022

Przedstawiciel handlowy branży edukacyjnej, Gorzów Wielkopolski