Przedstawiciel handlowy branży rolniczej

Krystian Moczkowski P.P.H. ,,WIKROL"O firmie

5 000‐10 000 zł brutto / mies.
  • Piotrków Trybunalski, Bleszyn 6, 97-306, Polska

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Mamy 25-letnie doświadczenie w zaopatrywaniu gospodarstw w najwyższej jakości produkty niezbędne w hodowli zwierząt i uprawie roślin.

Nasze bogate doświadczenie pozwala nam służyć profesjonalnym doradztwem. Swoją ofertę opieramy na indywidualnym podejściu do każdego hodowcy. Szukamy optymalnych i atrakcyjnych rozwiązań, które pomogą rozwinąć Twoje gospodarstwo. Systematycznie rozszerzamy asortyment oferowanych produktów i usług, aby w pełni odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów.

W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat, odwiedź naszą stronę internetową: www.wikrol.pl

Opis stanowiska:

Do obowiązków przedstawiciela handlowego należeć będzie aktywna praca w terenie, obsługa klientów, zbieranie zamówień i sprzedaż produktów znajdujących się w portfolio firmy. doradztwo, wdrażanie nowych produktów.

Oferujemy:

Proponujemy pracę w rodzinnej firmie, z wieloletnim doświadczeniem i pozytywną atmosferą. Za efektywną pracę oferujemy bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, dużą swobodę w planowaniu pracy i podejmowaniu działań, pomoc w rozwoju i niezbędne szkolenia.

Zapewniamy niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon.

Oczekujemy:

Zależy nam na osobach komunikatywnych i sumiennych, chętnych do pracy i rozwoju, potrafiących zarządzać relacjami z klientem, czerpiących satysfakcję ze sprzedaży oraz kontaktów z klientami. Oczekujemy osób posiadających wykształcenie rolnicze lub posiadających wiedzę lub doświadczenie w branży rolniczej.

Wymagane prawo jazdy kat. B

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku  prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy