Ta oferta pracy jest nieaktualna od 32 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy - Browar Zamkowy Cieszyn

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Żywiec. Wiele charakterów. Wspólna pasja.

    Browar Zamkowy Cieszyn Sp. z o.o. (należąca do Grupy Żywiec)

    • Warzymy piwo nieprzerwanie od 170-ciu lat
    • Jesteśmy jednym z najstarszych Browarów w Polsce
    • Nieustannie dbamy o tradycję warzelniczą: mamy najwyższą jakość składników, nasze piwa fermentują w otwartych kadziach i leżakują w poziomych tankach
    • Nasz Browar jest siedzibą Polskiego Stowarzyszenia Piwowarów Domowych
    • Co roku odbywa się u nas największy konkurs piw domowych Grand Champion
    • W tym czasie stworzyliśmy kilkanaście piw w różnych stylach piwnych
    Miejsce pracy: Warszawa

    Twoje zadania:

    • Wspieranie biznesu u podległych klientów – detal, gastronomia i sieci poprzez rozwój i zwiększanie atrakcyjności kategorii piwnej
    • Realizację założonego planu sprzedaży i celów jakościowych
    • Egzekucję ustaleń promocyjnych i handlowych
    • Właściwą ekspozycję produktów i materiałów promocyjnych
    • Analizę rynku oraz monitorowanie działań konkurencji
    • Doradztwo produktowe i promocyjne w oparciu o analizę potrzeb i potencjału klienta
    • Wprowadzanie nowości oraz rozwój wiedzy klientów na temat stylów i gatunków piwnych

    Czego poszukujemy:

    • Doświadczenia na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w branży FMCG
    • Umiejętności szybkiego uczenia się i dostosowywania do zmieniających warunków rynkowych
    • Nastawienia na cel, zaangażowania oraz przedsiębiorczości
    • Umiejętności nawiązywania relacji z klientem i przekładania ich na sprzedaż
    • Dobrej organizacji pracy i systematyczności
    • Czynnego prawa jazdy kat. B
    • Znajomości rynku lokalnego

    Co możemy Ci zaoferować:

    • Zatrudniamy w oparciu o umowę o pracę
    • Dajemy niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, tablet)
    • Oferujemy pakiet świadczeń pozapłacowych takich jak: karta sportowa, opieka medyczna - Lux Med, fundusz emerytalny, dofinansowanie do wakacji, świąteczny deputat piwny oraz upominki mikołajkowe dla dzieci pracowników
    • Rozwijamy poprzez szkolenia i programy rozwojowe
    Chcesz rozpocząć z nami zawodową przygodę?