Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • Brusy, Bytów, Chojnice, Czarne, Czersk, Człuchów, Debrzno, Dzierzgoń, Gdańsk, Gdynia, Gniew, Hel, Jastarnia, Kartuzy, Kępice, Kościerzyna, Kwidzyn, Lębork, Łeba, Malbork, Miastko, Nowy Dwór Gdański, Nowy Staw, Pelplin, Prabuty, Pruszcz Gdański, Puck, Reda, Rumia, Skarszewy, Skórcz, Słupsk, Sopot, Starogard Gdański, Sztum, Tczew, Ustka, Wejherowo, Władysławowo, Żukowo, pomorskie
  • Specjalista
  • 29.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    branża: hydraulika siłowa, węże przemysłowe, maszyny;
    regiony: zachodniopomorskie, pomorskie i kujawsko-pomorskie

    Opis stanowiska:

    Poszukujemy przedstawiciela handlowego działającego na terenie województw: zachodniopomorskiego, pomorskiego, kujawsko-pomorskiego i warmińsko-mazurskiego. Najchętniej z doświadczeniem w branży hydraulika siłowa wysokiego ciśnienia lub węże przemysłowe.

    Zadania:

    • tworzenie pozytywnego wizerunku firmy
    • analiza rynku
    • wyszukiwanie, pozyskiwanie, szkolenie i budowanie trwałych relacji z klientem
    • prezentowanie asortymentu, informacja o produkcie
    • organizacja i uczestnictwo w pokazach i szkoleniach
    • udział w targach branżowych
    • realizacja planów sprzedażowych
    • sporządzanie ofert handlowych
    • doradztwo techniczne

    Wymagania:

    • wykształcenie min. średnie
    • doświadczenie branżowe
    • doświadczenie w sprzedaży produktów
    • dyspozycyjność, sumienność, entuzjazm i motywacja do pracy
    • doskonałe predyspozycje interpersonalne
    • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
    • samodzielność i kreatywność w działaniu
    • konsekwencja w dążeniu do realizacji celów
    • znajomość Microsoft Office

    Oferujemy:

    • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • możliwość zdobycia doświadczenia w budowaniu pozycji na rynku oraz wiedzy – rozbudowane szkolenia produktowe
    • możliwość rozwoju w ramach firmy – polityka personalna oparta na budowaniu długofalowych relacji z pracodawcą
    • stabilne warunki zatrudnienia
    • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników
    • narzędzia pracy niezbędne na tym stanowisku (samochód, komputer, telefon, karta paliwowa i płatnicza)
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.