Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

Wawel SAO firmie

  • Brzeg, opolskie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Wawel SA to znany i ceniony lider branży
słodyczy w Polsce, notowany na Giełdzie
Papierów Wartościowych. Od 100 lat tworzymy produkty, które są obecnie dostępne
w 50 krajach na pięciu kontynentach.

Dzięki naszym Pracownikom, z sukcesem łączymy tradycję, pasję do zmian, poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań i doskonałą atmosferę. W Wawelu
oferujemy nie tylko świetne słodycze i przyjemność
z ich jedzenia, ale chcemy też czynić prawdziwe dobro i włączać w nie innych! Dlatego też tworzymy
naturalne, innowacyjne słodycze oraz angażujemy
się społecznie. Dołącz do nas, czyń z nami dobrze!

Teren działania Wrocław, Oleśnica, Brzeg

Obowiązki:

  • kompleksowa obsługa detalicznych punktów sprzedaży
  • dbałość o odpowiednią ekspozycję produktów
  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z Klientami
  • budowa pozytywnego wizerunku firmy
  • raportowanie zgodne z wewnętrznymi standardami

Wymagania:

Od Kandydatów oczekujemy: min. średniego wykształcenia, doświadczenia w pracy na podobnych stanowiskach (mile widziane doświadczenie w branży FMCG), zdyscyplinowania, zaangażowania i lojalności wobec pracodawcy. Wymagana znajomość rynku lokalnego oraz czynne prawo jazdy kat. B.

Firma oferuje:

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • szkolenia
  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego
  • samochód służbowy, telefon komórkowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie
aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy