Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • Bystrzyca Kłodzka, Chojnów, Dzierżoniów, Jelcz-Laskowice, Jelenia Góra, Kamienna Góra, Kłodzko, Kudowa-Zdrój, Legnica, Lubań, Lubin, Lwówek Śląski, Milicz, Nowa Ruda, Oława, Polkowice, Strzegom, Trzebnica, Wałbrzych, Wrocław, Zgorzelec, Złotoryja, Bolesławiec, Świdnica, Brzeg Dolny, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 07.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

    Opis stanowiska

    • Pozyskiwanie klientów i rozwijanie sprzedaży zgodnie z wyznaczonymi celami
    • Reprezentowanie firmy na rynku, opieka nad klientami

    Wymagania

    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży mięsnej mile widziane (obowiązkowo doświadczenie w branży FMCG)
    • Umiejętność nawiązywania kontaktów
    • Operatywność i skuteczność w działaniu
    • Wysoka kultura osobista i odpowiedzialność
    • Motywacja do rozwoju zawodowego
    • Wykształcenie minimum średnie
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy

    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
    • Odpowiednio zorganizowane środowisko pracy z możliwością realizacji swych ambicji oraz rozwoju umiejętności zawodowych
    • Niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj.