Oferta pracy

Przedstawiciel handlowy

DIAGNOS Sp. z o.o.O firmie

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

DIAGNOS Sp. z o.o. działa na rynku medycznym od 2001r. jako dystrybutor oraz autoryzowany serwis wiodących japońskich, niemieckich i francuskich producentów sprzętu medycznego. Przez ten czas zyskaliśmy ugruntowaną pozycję solidnego i rzetelnego dostawcy sprzętu medycznego. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

region północno – zachodni
(podległy region: województwo zachodnio-pomorskie, wielkopolskie, lubuskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie)

Zakres obowiązków:

  • promowanie oraz sprzedaż produktów z oferty firmy na powierzonym terenie,
  • przygotowanie ofert handlowych, doradztwo w zakresie doboru rozwiązań najlepszych dla klientów, prowadzenie negocjacji handlowych,
  • budowanie oraz utrzymywanie długotrwałych relacji z placówkami medycznymi,
  • realizowanie założonych celów oraz zadań,
  • reprezentowanie firmy podczas wydarzeń medycznych,
  • analiza rynku oraz konkurencji.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego (inżynieria biomedyczna lub pokrewne będzie dodatkowym atutem,
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w obszarze sprzedaży sprzętu medycznego, (preferowane minimum 2-letnie doświadczenie);
  • umiejętności łatwego nawiązywania kontaktów i budowania trwałych relacji z klientami,
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej i zarządzania priorytetami,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • dobrej znajomości pakietu MS Office oraz języka angielskiego,
  • aktualnego prawa jazdy oraz gotowości do odbywania częstych podróży służbowych.

Oferujemy:

  • umowę o pracę, satysfakcjonujące wynagrodzenie oraz pakiet socjalny,
  • pracę w dynamicznym zespole,
  • dużą samodzielność w działaniu,
  • narzędzia do pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy, komputer.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy