Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy

HerlitzO firmie

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Jako przedstawiciel handlowy będziesz odpowiedzialna/y za:

  • realizację planów sprzedażowych w wyznaczonym obszarze działania;

  • doradztwo na rzecz klientów hurtowych i sieciowych;

  • pozyskiwanie nowych klientów i rozwój sprzedaży w kanale tradycyjnym i nowoczesnym;

  • analizę rynku na swoim obszarze działania oraz monitoring działań konkurencji,

  • przygotowywanie ofert handlowych;

  • wdrażanie i nadzór nad realizacją działań marketingowych w swoim obszarze działania;

  • współudział w organizacji imprez handlowych, uczestnictwo w lokalnych imprezach promocyjnych innych organizatorów;

  • terminowe sporządzanie raportów z przebiegu wykonywanej pracy;

  • przyjmowanie reklamacji od klientów, ich weryfikację oraz przygotowanie ustalonych raportów

Nasze wymagania

  • Od kandydatki/kandydata oczekujemy:

  • udokumentowanego doświadczenia jako przedstawiciel handlowy z obszaru FMCG;

  • znajomości narzędzi wspomagających działania przedstawicieli handlowych;

  • wysokich kompetencji w zakresie komunikacji i prezentacji produktów;

  • umiejętności samodzielnego działania i organizacji własnego czasu pracy;

  • umiejętności analizy i realizacji celów sprzedażowych i marketingowych;

  • wykształcenia minimum średniego, znajomości narzędzi MS Office;

  • posiadania prawa jazdy

To oferujemy

  • ciekawy i rozwojowy obszar działania zawodowego;

  • zatrudnienie w firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej;

  • narzędzia do pracy przedstawiciela handlowego;

  • samochód służbowy;

  • pakiet socjalny

  • Benefity

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

Herlitz

Herlitz Sp. z o.o. działająca od ponad 28 lat na polskim rynku, należąca do Pelikan Group GmbH, firmy o światowym zasięgu, sprzedawca i producent szerokiego asortymentu artykułów biurowych i szkolnych.

Przewiń do profilu firmy