Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy

BTI GUMKOWSKI SP Z O. O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

4 00010 000 brutto / mies.
  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klientów z rejonu A: Wielkopolska, Zachodnio - Pomorskie , Pomorskie, Lubuskie, Kujawsko - Pomorskie lub B: Dolnośląskie, Łódzkie, Małopolskie, Opolskie, Śląskie;

  • Aktywna sprzedaż produktów z oferty firmy (palniki, kotły, nagrzewnice, pompy ciepła, rekuperacja, klimakonwektory, fotowoltaika);

  • Nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów z klientami;

  • Prowadzenie szkoleń i prezentacji;

  • Doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów;

  • Sporządzanie ofert handlowych;

  • Negocjacje warunków handlowych;

  • Raportowanie działań;

  • Praca w systemie: 1 dzień biurowy (poniedziałek), 4 dni pracy w terenie.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe (kierunek techniczny mile widziany);

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Znajomość języka angielskiego (będzie dodatkowym atutem);

  • Gotowość do samodzielnej pracy w terenie oraz odbywania podróży służbowych na terenie wybranych województw;

  • Kreatywność i indywidualne podejścia do klienta;

  • Wysoka kultura osobista oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów;

  • Uczciwość oraz sumienności w wykonywaniu powierzonych obowiązków;

  • Terminowość w realizacji zadań.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Profesjonalne dwutygodniowe wdrożenie podzielone na część teoretyczną i praktyczną

  • Regularne szkolenia branżowe

  • Niezbędne do pracy narzędzia (laptop, telefon, samochód)

  • Atrakcyjny system wynagradzania z podstawą i przejrzystym systemem prowizji

  • Ogromną swobodę działań i dużą decyzyjność przy wsparciu przełożonego

  • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami w branży grzewczej

  • Dofinansowanie do karty multisport oraz opieki medycznej

  • Cykliczne imprezy integracyjne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

KIPI to marka należąca do firmy BTI Gumkowski Sp. z o.o. Sp.k., z siedzibą w Suchym Lesie, produkująca urządzenia grzewcze (www.kipi.pl). W swojej ofercie posiadamy urządzenia oparte na spalaniu biomasy m.in. palnik na pellet z obrotową komorą spalania, nagrzewnice powietrza, a także szereg urządzeń komplementarnych.

Współpracujemy z czołowymi producentami kotłów, a w naszej sieci dystrybucji znajduje się ponad 80-ęciu autoryzowanych instalatorów urządzeń grzewczych. Nasze produkty spotkać można zarówno w gospodarstwach domowych jak i obiektach przemysłowych w kraju i za granicą. W ostatnim okresie poszerzyliśmy nasz asortyment o pompy ciepła, fotowoltaikę i rekuperację (HVAC).

Przewiń do profilu firmy