Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

UPC Polska

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż usług UPC oraz pozyskiwanie nowych klientów

  • Budowanie i utrzymanie relacji z klientami,

  • Kreowanie dobrego wizerunku firmy

  • Doradzanie najlepszych rozwiązań Klientom

Nasze wymagania

  • Umiejętne budowanie relacji z Klientem i bycie kontaktowym

  • Chęć zdobycia dodatkowego doświadczenia zawodowego w sprzedaży

  • Doświadczenie w sprzedaży lub chęć rozwijania tej umiejętności

  • Chęć uczenia się od najlepszych w branży

To oferujemy

  • Różne formy zatrudnienia do wyboru: umowa zlecenie lub umowa agencyjna,

  • Wynagrodzenie podstawowe + system prowizyjny (w przypadku każdej z umów),

  • Brak limitu wynagrodzenia – im więcej sprzedajesz, tym więcej zarabiasz,

  • Pakiet benefitów - m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, pakiet usług UPC

  • Elastyczny czas pracy oraz szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe,

  • Opiekuna, który będzie Cię wspierał od początku zatrudnienia.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

UPC Polska

Dołącz do najbardziej barwnej i innowacyjnej firmy, która wyznacza trendy w technologii i domowej rozrywce. Jeśli szukasz wyzwań i stabilnego miejsca, w którym chcesz robić to, co ubarwia każdy Twój dzień, to UPC jest właśnie dla Ciebie!

Przewiń do profilu firmy