Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

Tools World Polska Sp. z o.o.

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż produktów, codzienne wizyty u klientów

  • Realizacja planów sprzedażowych, strategii handlowej w powierzonym regionie

  • Utrzymywanie bieżących relacji handlowych z klientami

  • Prezentowanie asortymentu, informacja o produkcie

  • Pozyskiwanie nowych klientów

  • Nadzór nad realizacją zamówień sprzedażowych

  • Monitoring konkurencji, analiza rynku, aktualnych trendów

  • Tworzenie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie branżowe (mile widziane FMCG)

  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych

  • Umiejętność skutecznej współpracy w zespole oraz z klientami

  • Umiejętność planowania i ustalania priorytetów

  • Dyspozycyjność, sumienność, entuzjazm i motywacja do pracy, łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Znajomość Microsoft Office

  • Prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Wysokie wynagrodzenie podstawowe oraz premia uzależniona od wyników

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, tablet, telefon służbowy)

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

  • Zniżki na produkty firmowe

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

  • Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

O nas

Międzynarodowa  Grupa Holdingowa TOOLS WORLD,  zajmująca się produkcją, importem i dystrybucją narzędzi ręcznych, poszukuje wysoko zmotywowanej i ambitnej osoby do objęcia stanowiska: Przedstawiciel Handlowy