Ta oferta pracy jest nieaktualna od 275 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 20.01.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Korporacja Kompania Biurowa w swojej działalności łączy kilkunastoletnią tradycję firm w niej uczestniczących z nowoczesną koncepcją świadczenia usług doradztwa, sprzedaży i dostaw wszelkich materiałów, które niezbędne są do prawidłowego funkcjonowania biura.

Jesteśmy dostawcą ogólnopolskim, który dzięki centrom logistycznym zawsze znajduje się blisko swojego KLIENTA. Koncentrujemy się na obsłudze Klientów instytucjonalnych, banków, zakładów produkcyjnych, firm handlowych itp.

 Współpraca z KORPORACJĄ KOMPANIA BIUROWA zapewnia między innymi:

  • wygodę, gdyż wszystkimi sprawami związanymi z zaopatrzeniem zajmie się nasz personel,
  • oszczędności, gdyż istnieje możliwość negocjacji cen, wystawiania zbiorczych faktur
    minimalizujących ilość dokumentów,
  • bezpłatne dostawy nielimitowane logistycznie i realizowane „na biurko” w dowolne miejsce na terenie Polski,
  • różnorodne formy składania zamówień: Handlowa Platforma Internetowa, telefon, faks, email,
  • bezpośrednio u przedstawiciela handlowego,
  • korzystanie z katalogu „KOMPANIA BIUROWA” zawierającego ok. 5000 produktów,
  • zakupy poprzez Handlową Platformę Internetową zapewniającą także możliwości budżetowania
    i kontroli zakupów,
  • partnerstwo, gdyż właściciele i osoby zarządzające znają osobiście swoich Klientów i zawsze pozostają
    do ich dyspozycji.

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Region: kujawsko-pomorskie

Numer referencyjny: PH/KP

Opis stanowiska:

Do obowiązków Doradcy Klienta będzie należało min.:

  • budowanie dystrybucji artykułów biurowych na wydzielonym terenie
  • pozyskiwanie nowych Klientów
  • utrzymywanie stałych bezpośrednich kontaktów handlowych z Klientami (firmy i instytucje)
  • realizowanie planów sprzedażowych
  • sporządzanie ofert, raportowanie

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • doświadczenie w sprzedaży i pozyskiwaniu Klientów, min. 2 lata
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • dyspozycyjność, systematyczność i wysoki poziom umiejętności organizowania własnej pracy
  • prawo jazdy kategorii B

Mile widziane:

  • znajomość branży artykułów biurowych lub eksploatacyjnych do drukarek

Oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie działającej od kilkunastu lat
  • stałe szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • motywacyjny system wynagradzania (stała pensja plus premia uzależniona od wyników pracy)
  • samochód służbowy, telefon komórkowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wyłącznie w PDF
klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez KOMPANIA BIUROWA Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Karczunkowska 19"

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się