Ta oferta pracy jest nieaktualna od 249 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 12.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Kapitałowa STALER w związku z rozwojem struktur handlowych poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Bydgoszcz, ul. Bronikowskiego 27

    Twoje zadania:

    • Rozwój sprzedaży
    • Utrzymywanie pozytywnych relacji oraz współpraca z klientami Firmy
    • Prezentowanie rozwiązań technicznych potencjalnym klientom
    • Planowanie i raportowanie podejmowanych działań
    • Analiza rynku oraz konkurencji

    Wymagania:

    • Znajomość branży stalowej lub budowlanej
    • Doświadczenie w sprzedaży B2B
    • Umiejętności komunikacji, prezentacji i negocjacji
    • Umiejętność budowania i utrzymywania długofalowych relacji z klientem
    • Dynamiczna samodzielna osobowość
    • Pro aktywna postawa, umiejętność identyfikacji problemów i ich systematycznego rozwiązywania
    • Prawo jazdy kat. B
    • Znajomość obsługi programów pakietu MS Office
    • Miejsca zamieszkania: Bydgoszcz i okolice

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Możliwości rozwoju w stabilnej firmie o wieloletnim doświadczeniu w branży technicznej z perspektywą awansu w strukturach Firmy
    • Wynagrodzenie stałe + motywujący system prowizyjny
    • Pracę w pozytywnej atmosferze
    • Pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacje
    • Niezbędne narzędzia pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich dokumentów aplikacyjnych z opisem w tytule maila, za pomocą przycisku „Aplikuj”.

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami, zapewniamy poufność danych.