Przedstawiciel handlowy

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 04.06.2018
  • Ważna jeszcze 10 dni (do 04.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma CANTO, największy producent pokrowców na instrumenty muzyczne w Polsce, poszukuje przedstawiciela handlowego do pracy w hurtowni instrumentów muzycznych.
    Udostępniamy bazę klientów która pozwala na wypracowanie stałego obrotu.
    Objęcie stanowiska będzie poprzedzone szkoleniem i wsparciem ze strony doświadczonego handlowca
    Miejsce pracy: Bydgoszcz

    WYMAGANIA:

    • dyspozycyjność, duża ilość wyjazdów służbowych,
    • znajomość branży muzycznej (umiejętność gry na instrumencie, najlepiej gitara klasyczna, akustyczna),
    • otwartość na kontakt z klientem,
    • wysoka kultura osobista,
    • dokładność, komunikatywność,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • motywacja do zdobywania nowych umiejętności,
    • mile widziane doświadczenie w sprzedaży,
    • znajomość obsługi komputera (WORD, EXCEL),
    • j. angielski mile widziany
    • prawo jazdy kat. B.

    OSOBA PEŁNIĄCA OBOWIĄZKI PRZEDSTAWICIELA BĘDZIE ODPOWIEDZIALNA ZA:

    • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji handlowych z klientami,
    • Analizę konkurencji i tendencji na podległym rynku,
    • Realizacje planów sprzedażowych.

    OFERUJEMY:

    • ciekawą, samodzielną i stabilną pracę,
    • stały pakiet wieloletnich klientów na terenie całego kraju
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia (wynagrodzenie zasadnicze + premia uzależniona od wykonania planu),
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • niezbędne narzędzia pracy, samochód, telefon, komputer,
    • możliwość dokonywania zmian w produktach i ich tworzenia od podstaw,
    • uczestnictwo w najważniejszych projektach firmy,
    • minimalne wynagrodzenie po okresie próbnym 3500 zł netto
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.