Ta oferta pracy jest nieaktualna od 72 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 04.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy firmą stworzoną z doświadczonych, pracowitych i rzetelnych osób. Tworzymy dynamicznie rozwijającą się firmę, która zajmuje się kompleksowym zaopatrzeniem biur. Poszukujemy kandydata na stanowisko przedstawiciela handlowego działającego na terenie Bydgoszczy i okolic.
    Miejsce pracy: Bydgoszcz

    Zadania:

    • aktywne poszukiwanie nowych klientów
    • przygotowywanie ofert
    • dbanie o pozytywny wizerunek firmy
    • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
    • kompleksowa obsługa klientów
    • dowóz towaru do klientów

    Od Kandydatów oczekujemy :

    • doświadczenia w charakterze przedstawiciela handlowego w branży biurowo - serwisowej lub art. biurowych
    • prawa jazdy kat. B
    • znajomości obsługi komputera
    • komunikatywności
    • profesjonalizmu w prowadzeniu rozmów handlowych
    • umiejętności samodzielnego organizowania czasu pracy
    • zaangażowania w wykonywaną pracę
    • wysokiej kultury osobistej
    • wykazywanie własnej inicjatywy, kreatywności

    Oferujemy:

    • motywacyjny system wynagradzania, adekwatny do efektów pracy
    • pozytywną atmosferę pracy
    • wsparcie doświadczonej kadry
    • wdrożenie i szkolenia
    • laptop, telefon i samochód służbowy

    Zainteresowane osoby proszę o wysłanie aktualnego CV.

    Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.