Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy

WelmaSO firmie

umowa zlecenie
6 000–15 000
brutto / mies.
kontrakt B2B
4 000–12 000
netto (+ VAT) / mies.
  • Bydgoszcz, Chełmno, Chełmża, Grudziądz, Inowrocław, Lipno, Nakło nad Notecią, Rypin, Solec Kujawski, Świecie, Toruń, Tuchola, Wąbrzeźno, Włocławek, Żnin, Brodnica
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie prezentacji produktów w trakcie spotkań z klientami indywidualnymi,
  • doradztwo w zakresie oferowanych produktów w domu u klienta,
  • prowadzenie negocjacji handlowych,
  • aktywna sprzedaż bezpośrednia,
  • teren pracy do 100 km od miejsca zamieszkania,
  • praca w godzinach od 11:00 – 19:00

Podział czasu pracy

90%

Spotkania w terenie z klientami, aktywna sprzedaż

10%

Raportowanie pracy i szkolenia

Nasze wymagania

  • odwagi i pewności siebie (warunek niezbędny),
  • chęci wychodzenia po za swoją strefę komfortu,
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji oraz dobrej organizacji pracy własnej,
  • prawo jazdy kat. B,
  • doświadczenie w sprzedaży mile widziane,
  • zainteresowanie tematem sprzedaży i rozwoju osobistego,

To oferujemy

  • szkolenia produktowe, sprzedażowe od podstaw,
  • wszystkie spotkania z klientami umawiane przez profesjonalny telemarketing,
  • samochód służbowy, paliwo,
  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego,
  • podstawa i wysokie wynagrodzenie prowizyjne,

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • ryczałt na paliwo
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne
  • świętowanie urodzin
  • inicjatywy dobroczynne
  • Konkursy
  • Nagrody za wyniki

Firma WELMAS powstała w 2008 roku. Zajmuje się dystrybucją produktów medycznych: poduszek, kołder i materacy profilaktyczno-rehabilitacyjnych wykonanych z wełny.

Przedstawiciel Handlowy, Bydgoszcz