Ta oferta pracy jest nieaktualna od 83 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel handlowy

  • Nakło nad Notecią, Potulice (pow. nakielski), Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 30.10.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Państwowe Przedsiębiorstwo Przemysłu Meblarskiego i Budownictwa z siedzibą w Potulicach

Producent kontynuujący niemal 60-letnią  tradycję wytwarzania mebli o najwyższej jakości i funkcjonalności. Poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz (okolice), Nakło nad Notecią (okolice), Potulice (pow. nakielski)
Region: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska:

  • poszukiwanie nowych klientów sfery publicznej i detalicznej
  • w razie potrzeb wyjazdy do klientów znajdujących się na terenie innych województw
  • prowadzenie rozmów handlowych
  • dokonywanie pomiarów pomieszczeń przyjętych zamówień
  • utrzymywanie kontaktów z kontrahentami
  • ścisła współpraca z działem technologicznym i produkcją

Wymagania:

  • znajomość branży meblarskiej
  • mile widziana znajomość ustawy o zamówieniach publicznych
  • doświadczenie w zawodzie min 2  lata
  • mile widziane wykształcenie wyższe
  • gotowość do pracy w terenie
  • biegła obsługa komputera
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • umowa o pracę w firmie  z tradycjami na rynku meblarskim
  • wynagrodzenie zasadnicze + prowizja
  • służbowy samochód oraz niezbędne narzędzia do pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
klikając w przycisk aplikowania.

Wybrane i zaproszone na rozmowę osoby uzyskają bliższe informacje na temat zatrudnienia i wynagrodzenia.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez PPPMiB z siedzibą w Potulicach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).

Informujemy, że Administratorem danych jest PPPMiB z siedzibą w Potulicach przy ul. Bydgoskiej 1. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.