Ta oferta pracy jest nieaktualna od 52 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • Bydgoszcz, Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 2018-07-03

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Bydgoszcz (okolice), Toruń (okolice)

    Zakres obowiązków:

    • realizowanie polityki firmy w zakresie sprzedaży produktów oraz w zakresie współpracy z klientami kanału tradycyjnego (detal i hurt)
    • nawiązywanie i utrzymywanie stałego kontaktu z klientami
    • dbałość o wizerunek firmy
    • realizacja targetów sprzedaży
    • monitorowanie stanów magazynowych
      u dystrybutorów w celu utrzymania ciągłości i dynamiki sprzedaży
    • pozyskiwanie nowych klientów

    Wymagamy:

    • wykształcenia minimum średniego
    • doświadczenia w sprzedaży minimum 2 lata
    • znajomości rynku FMCG, mile widziana znajomość rynku produktów świeżych
    • silnej motywacji do osiągania wysokich wyników
    • rozwiniętych umiejętności sprzedażowych oraz zdolności negocjacyjnych
    • umiejętności organizacji pracy i planowania
    • wysokiej kultury osobistej
    • dobrej znajomości pakietu MS Office
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie, promujące osoby nastawione na osiąganie celów
    • samochód służbowy, notebook oraz telefon komórkowy
    • ciekawą pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
    Swoje CV proszę przesłać za pomocą:

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Madej Wróbel (Pracodawca), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Madej Wróbel danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

    Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

    bottom