Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • Toruń, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 2019-01-10

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy firmą z ponad 20-letnią tradycją na rynku. W związku z dynamicznym rozwojem struktur sprzedaży oraz poszerzeniem oferty asortymentowej, poszukujemy komunikatywnych i zorientowanych na cel Kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: cała Polska

    ZAKRES ZADAŃ:

    • aktywne pozyskiwanie nowych klientów, sprzedaż asortymentu spółki na powierzonym terenie
      (do trzech województw);
    • ustalanie szczegółów warunków współpracy i nadzorowanie prawidłowego jej przebiegu;
    • budowanie długofalowych relacji biznesowych z Klientami na powierzonym terenie;
    • doradztwo merytoryczne i techniczne w zakresie produktów z portfolio firmy;
    • dbałość o realizację założonych planów sprzedażowych;
    • monitorowanie działań konkurencji;
    • sporządzanie cyklicznych raportów z realizowanych zadań.

    WYMAGANIA:

    • wykształcenie wyższe kierunkowe (Biologia, Biotechnologia, Mikrobiologia lub pokrewne) – warunek konieczny;
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem;
    • mile widziane doświadczenie w pracy w laboratorium;
    • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie;
    • dobra, praktyczna znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office;
    • mile widziana znajomość Prawa Zamówień Publicznych;
    • czynne prawo jazdy kat. B i gotowość do pracy w terenie;
    • komunikatywność, dokładność, sumienność, asertywność;
    • umiejętność samodzielnego planowania czasu pracy;
    • umiejętność pracy z pod presją czasu i w warunkach stresowych;
    • umiejętność współpracy w zespole.

    OFERUJEMY:

    • samodzielne, ambitne stanowisko pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie;
    • atrakcyjny system motywacyjny i wsparcie socjalne (dofinansowanie wakacji, prywatna opieka medyczna);
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju kompetencji zawodowych poprzez szkolenia wewnętrzne, jak i zewnętrzne;
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w ramach pełnego wymiaru czasu pracy;
    • wynagrodzenie podstawa + premia;
    • niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon komórkowy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.