Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy

GREEN LEAF ENERGY sp. z o.o.O firmie

  • Bytów, Chojnice, Gdańsk, Gdynia, Kartuzy, Kościerzyna, Kwidzyn, Lębork, Malbork, Nowy Dwór Gdański, Pruszcz Gdański, Reda, Rumia, Słupsk, Sopot, Starogard Gdański, Tczew, Wejherowo
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo Klientom w zakresie rozwiązań energii odnawialnej
  • Aktywna sprzedaż produktów firmy (fotowoltaika)
  • Raportowanie wyników sprzedaży
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • Umiejętność skutecznych negocjacji
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne
  • Ukierunkowanie na realizację zadań i osiągania założonych celów
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność

Mile widziane

  • Możesz pochwalić się doświadczeniem sprzedażowym w branżach takich jak fotowoltaika, energia elektryczna, gaz, telekomunikacja, ubezpieczenia czy finanse - ale nie jest ono konieczne

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie część stała oraz prowizje bez limitu zarobków
  • Narzędzia pracy tj. IPad, Smartphone oraz Auto służbowe do użytku prywatnego
  • Karta paliwowa
  • Zapewniamy spotkania (uzupełniamy kalendarz spotkań)
  • Stałą pracę – szukamy pracowników na lata, nie na sezon
  • Wsparcie działu technicznego oraz projektowego
  • Wysokiej jakości komponenty, które będziesz sprzedawał z przyjemnością
  • Wsparcie dla innowacji, nieszablonowych pomysłów oraz inicjatyw rozwojowych
  • Szkolenia techniczne oraz sprzedażowe prowadzone przez praktyków
  • Realne cele oraz wskazanie sposobu ich realizacji
  • Swobodę działania – pracujesz tak jak lubisz
  • Doskonałą atmosferę w pracy
  • Rozwój kariery, zamiast zwyczajnego miejsca pracy

Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • służbowy samochód do użytku prywatnego

GREEN LEAF ENERGY sp. z o.o.

Firma Green Leaf Energy tworzy systemy fotowoltaiczne przeznaczone dla odbiorców indywidualnych oraz firm. Umożliwiamy naszym klientom korzystanie z niewyczerpalnego źródła energii. Przyczyniając się do jakości naszego powietrza oraz obniżenia kosztów energii elektrycznej.

Współpracujemy z najlepszymi i sprawdzonymi firmami zapewniając jakość i gwarancje instalacji fotowoltaicznych.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą w związku z czym powiększamy aktualnie zespół sprzedażowy. Praca przedstawiciela handlowego jest to jedno z kluczowych stanowisk w Firmie.

Czekamy na Ciebie!

Przedstawiciel Handlowy, Bytów