Ta oferta pracy jest nieaktualna od 114 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • Bytów, Chojnice, Gdańsk, Gdynia, Kościerzyna, Kwidzyn, Malbork, Nowy Dwór Gdański, Słupsk, Sopot, Starogard Gdański, Tczew, Wejherowo, pomorskie
  • Specjalista
  • 20.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    od 2001 roku tworzymy zewnętrzne struktury sprzedaży dla liderów branży FMCG
    W chwili obecnej do obsługi marek naszych klientów

    Lidera w branży spożywczej-słodycze
    Lidera w branży alkoholowej

    producentów i dystrybutorów najpopularniejszych marek słodyczy i alkoholi
    poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Bytów, Chojnice, Gdańsk, Gdynia, Kościerzyna, Kwidzyn, Malbork, Nowy Dwór Gdański, Słupsk, Sopot, Starogard Gdański, Tczew, Wejherowo
    Opis Stanowiska:
    • Bezpośrednia obsługa handlowa punktów sprzedaży detalicznej na powierzonym terenie
    • Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych odbiorców detalicznych
    • Realizacja założonych celów sprzedażowych i jakościowych na przydzielonym obszarze rynku
    • Zapewnienie właściwej ekspozycji towaru z użyciem materiałów POS i koordynacja działań promocyjnych w sklepach
    Wymagania:
    • Umiejętności handlowe (min. pół roku)
    • Dyspozycyjność
    • Umiejętność budowania bezpośrednich relacji z klientami
    • Zaangażowanie i nastawienie na osiągnięcie celu
    • Miejsce zamieszkania: w/w miejscowościach lub w ich okolicy
    • Prawo jazdy B
    Oferujemy:
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Niezbędne narzędzia (samochód, telefon, system raportujący)
    • Wprowadzające szkolenie branżowe i sprzedażowe
    • Ciekawą, pełną wyzwań pracę przy obsłudze marek naszego klienta
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz. U.  z 2002 r. Nr 101, Poz. 926 ze zm.). Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.