Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • Bytów, Chojnice, Kartuzy, Kościerzyna, Lębork, Malbork, Nowy Dwór Gdański, Pruszcz Gdański, Puck, Słupsk, Starogard Gdański, Tczew, Wejherowo, pomorskie
  • Specjalista
  • 04.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Profi Partner Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. k.

    Importer i ogólnopolski dystrybutor marek:
    Bosch, Hawera, Leica, Lissmac, Milwaukee
    Więcej informacji o pracodawcy: http://www.profipartner.pl

    Siedziba firmy: Warszawa

    Obsługiwany region: dwa sąsiednie województwa

    Firma poszukuje pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Bytów, Chojnice, Kartuzy, Kościerzyna, Lębork, Malbork, Nowy Dwór Gdański, Pruszcz Gdański, Puck, Słupsk, Starogard Gdański, Tczew, Wejherowo
    OBOWIĄZKI:
    • realizowanie założonych planów sprzedaży,
    • współtworzenie i wdrażanie strategi sprzedaży oraz polityki promocyjnej firmy,
    • profesjonalna obsługa aktualnych klientów hurtowych,
    • pozyskiwanie nowych odbiorców,
    • analiza rynku i sprzedaży,
    • monitoring działań konkurencji,
    • codzienne raportowanie pracy w CRM,
    • współpraca ze wszystkimi działami firmy,
    • teren do obsługi: dwa sąsiednie województwa.

    JESTEŚ PRZEDSTAWICIELEM, KTÓREGO POSZUKUJEMY JEŚLI:

    • masz doświadczenie w handlu na stanowisku Przedstawiciela - WARUNEK KONIECZNY,
    • masz doświadczenie w sprzedaży drobnych PRODUKTÓW,
    • posiadasz wykształcenie min. średnie techniczne lub budowlane,
    • z łatwością zrobisz sobie zestawienia sprzedażowe w Excel,
    • posiadasz czynne Prawo jazdy kat. B,
    • jesteś komunikatywny, sumienny i uczciwy,
    • posiadasz doświadczenie w branży narzędziowej, to będzie to dodatkowym atutem.

    W ZAMIAN ZA ZAANGAŻOWANIE I PRACĘ OFERUJEMY:

    • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • motywacyjny system wynagrodzenia: podstawa + premia,
    • cykl szkoleń produktowych,
    • wsparcie działu marketingu, w zakresie akcji promocyjnych, programów lojalnościowych,
    • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,
    • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie,
    • możliwość dołączenia do grupowej opieki medycznej.

    CV wraz ze zdjęciem prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Profi Partner z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Profi Partner Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Posag 7 Panien 6 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.