Przedstawiciel Handlowy – Centrale wentylacyjne

  • Łazy (pow. warszawski zachodni), Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 28.11.2018
  • Ważna jeszcze 14 dni (do 28.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Menerga jest wiodącym producentem central wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, zapewniających jednocześnie komfort i energooszczędność. Przez lata firma zdobyła szeroką wiedzę z zakresu wentylacji i klimatyzacji. Wytwarzamy również dobry klimat współpracy z naszymi partnerami i klientami. Menerga jest częścią międzynarodowej grupy Systemair.

    Obecnie w związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby do pracy na stanowisku

    Miejsce pracy: Warszawa (okolice), Łazy (pow. warszawski zachodni)

    Zakres obowiązków

    • Aktywna sprzedaż rozwiązań Menerga
    • Pozyskiwanie nowych oraz obsługa obecnych klientów Menerga
    • Współpraca i zapewnienie wsparcia technicznego dla projektantów oraz biur projektowych HVAC
    • Budowanie, utrzymywanie i rozwój długofalowej współpracy z klientami oraz partnerami biznesowymi firmy
    • Przygotowywanie ofert handlowych i dobór produktów
    • Aktywny udział w realizacji działań marketingowych zgodnie z aktualną polityką firmy
    • Monitorowanie rynku i działań konkurencji

    Wymagania

    • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki studiów: inżynieria sanitarna, wentylacja, klimatyzacja, ogrzewnictwo
    • Doświadczenie w branży HVAC oraz znajomość lokalnego rynku biur projektowych oraz instalacyjnych
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu min. komunikatywnym
    • Czynne prawo jazdy kat. B
    • Zorientowanie na rozwój biznesu, wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
    • Samodyscyplina, rzetelność oraz sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
    • Bardzo dobra organizacja pracy

    Oferujemy

    • Stabilną pracę w Spółce należącej do międzynarodowej grupy
    • Dobrą atmosferę pracy
    • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych rezultatów
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Szkolenia produktowe

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV, ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych
    za pomocą przycisku Aplikuj.

    Informujemy iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

    Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w kwestionariuszu osobowym, zwanym CV, dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

    bottom