Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Przedstawiciel handlowy - chemia budowlana

Randstad Polska Sp. z o.o.

  • Koszalin, zachodniopomorskie

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Znasz bardzo dobrze branżę budowlaną? Potrafisz pozyskiwać klientów i budować z nimi długofalowe relacje? Jeśli tak - zgłoś się do nas! Poszukujemy osoby na stanowisko przedstawiciela handlowego, która będzie rozwijała relacje z klientami na terenie województwa zachodniopomorskiego.

Przedstawiciel handlowy - chemia budowlanaNumer ref.: /102/02/2021/EK/76596

zadania

  • utrzymywanie dotychczasowych kontaktów handlowych
  • realizacja planów sprzedażowych na podległym terenie
  • rozwijanie podległego rynku sprzedaży
  • raportowanie działań do przełożonego

oczekujemy

  • wykształcenia min. średniego
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomości branży budowlanej (mile widziana znajomość zagadnień hydroizolacji obiektów)
  • doświadczenia w sprzedaży chemii budowlanej
  • dobrej znajomości hurtowni budowlanych oraz rynku materiałów budowlanych
  • prawa jazdy kat. B

oferujemy

  • umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z pracodawcą
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód służbowy)
  • dogodne godziny pracy
  • dostęp do szkoleń
Agencja zatrudnienia nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne