Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy - chemia budowlana

SZCHARA sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma Szchara sp. z. o. o. sp. k. poszukuje przedstawiciela handlowego w branży chemii budowlanej na rynku tradycyjnym.

ZADANIA:

  • efektywne zarządzanie swoim obszarem sprzedaży w kanale tradycyjnym
  • realizacja celów i planów sprzedażowych
  • generowanie zamówień z obsługiwanych punktów
  • dbanie o profesjonalny wizerunek firmy oraz utrzymywanie standardów ekspozycyjnych produktów
  • raportowanie wykonywanych działań

WYMAGAMY:

  • umiejętności budowania relacji opartych na zaufaniu
  • doświadczenia w aktywnej sprzedaży
  • samodzielności oraz dobrej organizacji pracy
  • prawo jazdy kat B

Mile widziane doświadczenie w branży budowlanej.

OFERUJEMY:

  • możliwość współpracy na Umowę o pracę lub w modelu B2B
  • prowizję od sprzedaży
  • benefity pracownicze (ubezpieczenie zdrowotne, kartę multisport)
  • możliwości rozwoju
  • regularne szkolenia

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy