Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

SIŁA NATURY sp. z o.o.O firmie

SIŁA NATURY sp. z o.o.

38B

Chodów (pow. miechowski)

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca analiza i obsługa klientów istniejących w bazie,

  • Aktywne pozyskiwanie klientów,

  • Tworzenie ofert sprzedaży oraz doradztwo w zakresie oferowanych przez firmę produktów,

  • Spotkania z klientami w terenie,

  • Udział w targach,

  • Budowanie trwałych relacji z klientami,

  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Gotowość do częstych wyjazdów słuzbowych,

  • Znajomość j. angielskiego i j. niemieckiego na poziomie komunikatywnym (warunek konieczny),

  • Dyspozycyjność,

  • Samodzielna organizacja pracy,

  • Silna motywacja w dążeniu do celu,

  • Komunikatywność i umiejętność negocjacji,

  • Łatwość nawiązywania kontaktów,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Wysoka kultura osobista,

  • Czynne prawo jazdy kategorii B,

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość branży spożywczej (owoce, warzywa i przetwory).

To oferujemy

  • Stałą i ciekawą pracę w rozwijającej się i stabilnej finansowo firmie,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Udział w szkoleniach,

  • Stałą pensję + prowizję,

  • Umowę o pracę.