Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • Chodzież, Gniezno, Gostyń, Grodzisk Wielkopolski, Kalisz, Kępno, Koło, Konin, Kościan, Krotoszyn, Leszno, Luboń, Międzychód, Mosina, Murowana Goślina, Nowy Tomyśl, Oborniki, Opalenica, Ostrów Wielkopolski, Ostrzeszów, Piła, Pleszew, Poznań, Puszczykowo, Rawicz, Rogoźno, Słupca, Swarzędz, Szamotuły, Śrem, Środa Wielkopolska, Trzcianka, Turek, Wągrowiec, Wolsztyn, Wronki, Września, Złotów, Jarocin, Kostrzyn, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 23.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Słowianka Spółka z o.o. to wiodące na polskim rynku  i w Unii  Europejskiej centrum szkoleniowe zajmujące się prowadzeniem szkoleń i warsztatów dla przyszłych i obecnych stylistek paznokci. Prowadzi szkolenia bazowe i podwyższające kwalifikacje z budowy paznokci oraz ze stylizacji, a także przygotowujące stylistki do mistrzostw.

    Słowianka Nail Trends - zupełnie nowa, unikalna linia produktów opracowana z myślą o przyspieszeniu oraz ułatwieniu pracy przyszłym i obecnym stylistom paznokci. W ofercie posiadamy produkty, które zachwycą każdego. Ich innowacyjność i najwyższa jakość jest gwarancją sukcesu każdej stylistyki.
    Miejsce pracy: Wielkopolskie

    Opis stanowiska

    • Budowanie trwałych relacji handlowych z klientami branży Beauty,
    • Realizacja celów sprzedażowych,
    • Identyfikowanie potencjału rynku oraz wykorzystywanie zaplecza produktowego do cross-sell i up-sell,
    • Prowadzenie prezentacji produktowych,
    • Planowanie działań sprzedażowych oraz promocyjnych,
    • Regularne wizyty u klientów.

    Profil kandydata

    • Min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży,
    • Zaangażowanie i odpowiedzialność,
    • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych,
    • Łatwość nawiązywania kontaktów,
    • Nastawienie na osiąganie założonych celów i chęci do rozwoju,
    • Pozytywne nastawienie,
    • Umiejętność samodzielnej organizacji czasu pracy,
    • Prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy

    • Atrakcyjne wynagrodzenie,
    • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie,
    • Profesjonalny program szkoleń,
    • Samochód służbowy, telefon komórkowy.

    Kandydatów zainteresowanych powyższą ofertą i spełniających przedstawione wymagania - zapraszamy do przesyłania zgłoszeń zawierających CV za pomocą przycisku Aplikuj.