Ta oferta pracy jest nieaktualna od 141 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • Poznań, Piła, Chodzież, Gniezno, Wągrowiec, Konin, Września, Kalisz, Leszno, Kościan, Rawicz, Ostrzeszów, Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-04-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MS Services jest liderem w branży usług wsparcia sprzedaży (merchandising, outsourcing sił sprzedaży) oraz promocji i animacji sprzedaży dla liderów rynku (m.in. Procter & Gamble, Danone, MARS Polska, Pepsi Cola GB).

    Aktualnie dla Naszego Klienta, Lidera z branży FMCG – firmy Kompania Piwowarska poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Preseller/Przedstawiciel Handlowy

    Miejsce pracy: Chodzież, Gniezno, Kalisz, Konin, Kościan, Leszno, Ostrów Wielkopolski, Ostrzeszów, Piła, Poznań, Rawicz, Wągrowiec, Września

    Zadania:

    • Realizacja planów sprzedażowych w punktach sprzedaży detalicznej na wyznaczonym terenie
    • Zapewnienie odpowiednich działań merchandisingowych
    • Koordynacja i prowadzenie działań promocyjnych w punktach sprzedaży detalicznej.
    • Efektywne wykorzystanie materiałów POS
    • raportowanie

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie min. średnie
    • Doświadczenie w branży napojowej
    • Doświadczenie w pracy dla liderów rynkowych jako: merch, PH, supervisor
    • Znajomość narzędzi: pakiet Office, urządzenia mobilne
    • Prawo jazdy kat B
    • Umiejętności sprzedażowe
    • Umiejętność współpracy i budowania pozytywnych relacji biznesowych
    • Terminowość, rzetelność, uczciwość w wykonywanej pracy

    Oferujemy:

    • samodzielne, odpowiedzialne stanowisko w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • możliwość pracy z liderami rynku FMCG,
    • ciekawą pracę w młodym zespole,
    • narzędzia pracy (telefon, tablet, samochód służbowy)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o zamieszczenie klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu niniejszej rekrutacji a także dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez MS Services Sp. z o. o. z siedziba w Krakowie przy ul. Bociana 22 (kod pocztowy 31-231), na potrzeby własne lub na zlecenie innych podmiotów (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych - Dz. U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 z późn. zmianami). Przyjmuję do wiadomości, iż przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz możliwość ich poprawiania.”