Oferta pracy

Przedstawiciel handlowy

Biurkom-Flampol Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Chojnice, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Przedsiębiorstwo Biurkom – Flampol Sp. Z o.o istnieje od 1992 roku. W 2016 roku stworzyliśmy markę ,,OryginalnySok’’ i przez ten krótki okres osiągnęliśmy pozycję jednego z liderów branży soków NFC w Polsce. Nasze produkty charakteryzują się najwyższą jakością oraz w 100% czystym i naturalnym składem co wpisuje się w obecny trend zdrowego odżywiania. Dzięki szerokiemu portfolio nasze soki trafiają zarówno do sklepów spożywczych, restauracji, hoteli, piekarni ale również szkół, ośrodków sportowych czy siłowni. Odpowiadając na zapotrzebowanie rynku na naturalne i oryginalne produkty zdecydowaliśmy się stworzyć druga markę ,,OryginalnaSpiżarnia’’ i poszerzyć swoją ofertę o m.in. miody czy dżemy umożliwiając handlowcom sprzedaż produktów dwóch marek w tych samych punktach.

Na tym stanowisku możesz rozwijać karierę zawodową realizując

następujące zadania:

  • Aktywna sprzedaż produktów z portfolio firmy
    – w systemie vanselling
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Utrzymywanie współpracy z klientami
  • Raportowanie efektów swojej pracy
  • Realizowanie założonych planów sprzedażowych
  • Monitorowanie rynku
  • Reprezentowanie firmy na rynku i dbanie o odpowiednią ekspozycje produktów

Nasze wymagania:

  • Preferowana własna działalność gospodarcza
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość lokalnego rynku
  • prawo jazdy kat. B
  • książeczka zdrowia (sanitarno-epidemiologiczna)
  • umiejętności nawiązywania kontaktów, dyspozycyjność

Pracując w naszym zespole możesz liczyć na:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie na które składa się pensja podstawowa
    + prowizja procentowa od sprzedaży + premia
  • Wiodącą pozycje rynkową
  • Wymagane narzędzia: służbowe auto dostawcze + tablet
  • Program wdrożeniowy do pracy
  • Szkolenia handlowe
  • Możliwość wprowadzania nowej marki na rynek.

Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj teraz,
w temacie wiadomości wpisując : HANDLOWIEC.MIASTO

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Biurkom-Flampol Sp. z o.o.moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Biurkom-Flampol Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy