Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

Sport-Premium Sp. z o.o.O firmie

  • Chojnice, Człuchów, Kościerzyna, Kwidzyn, Lębork, Malbork, Nowy Dwór Gdański, Słupsk, Ustka

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż powierzchni informacyjno-reklamowej do nośników zewnętrznych oraz Internetu na wypracowanym i zabezpieczonym umowami rynku

  • realizacja regionalnego projektu kreującego pozytywny wizerunek firm na bazie stałych i nowych klientów

  • reprezentowanie firmy i budowanie powierzonego rynku sprzedaży

Nasze wymagania

  • doświadczenie w branży reklamowej (Yellow Pages / sprzedaż B2B)

  • umiejętność organizacji pracy własnej oraz ukierunkowanie na wyniki i uczciwą sprzedaż

  • prawo jazdy i samochód

  • gotowość współpracy na bazie własnej działalności gospodarczej

To oferujemy

  • bazowe wynagrodzenie prowizyjne, premie i gratyfikacje kwartalne za wyniki handlowe

  • grupę stałych klientów z powtarzalnością do 60 / 70%

  • szkolenie produktowe i opiekę doświadczonych handlowców w okresie wdrożenia

  • dofinansowanie - 5.000 zł z przeznaczeniem na rozwój współpracy z nami po okresie próbnym

  • Rozwój osobisty, stabilną i wieloletnią współpracę oraz wysokie zarobki

  • Możliwość awansu oraz tworzenia własnych grup sprzedażowych w ramach własnej działalności gospodarczej wspieranej przez naszą firmę

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

Sport-Premium Sp. z o.o.

Sport-Premium Sp. z o.o. jest aktywna od maja 1996 roku. Realizuje projekt wspierany przez samorządy terytorialne. Przez lata działalności stworzyliśmy rynek, który daje pracę wielu ludziom, a jednocześnie niesie ogromne korzyści dla rozwoju regionalnej aktywności gospodarczej i społecznej.

Naszym celem jest pozytywny rozwój rynku i praca dla dobra całego zespołu Sport-Premium, która daje nam wszystkim poczucie bezpieczeństwa oraz możliwości planowania jutra. Współpracującym z naszą firmą Przedstawicielom Handlowym zapewniamy jasne zasady współpracy, stały i przygotowany obszar sprzedaży oraz dużą swobodę w działaniu i organizacji pracy własnej.

Zarobki każdego handlowca zależne są od zaangażowania, wkładu pracy i realizacji przyjętych planów sprzedaży. Systematyczne i konsekwentne działanie to jeden z podstawowych czynników warunkujących osiągnięcie założonych celów i wysokich zarobków.

Aktywny przekaz informacji o firmie oraz udział w życiu gospodarczym i społecznym regionu to możliwość ciągłego rozwoju i satysfakcji dla każdego przedsiębiorcy. Przedsiębiorcy są świadomi, że promowanie firmy, wytwarzanych produktów i usług prowadzi do utrzymywania ważnej pozycji na rynku oraz świadczy o ich aktywności gospodarczej i społecznej.

Przewiń do profilu firmy