Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

GEMINI sp. z o.o.O firmie

4 20010 000 brutto / mies.
  • Kaliny 3
    Chorzów, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

GEMINI sp. z o.o.

Kaliny 3

Chorzów

Firma GEMINI Sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie, prowadzi działalność handlowo-produkcyjno-usługową już od 1993 r.. Zajmujemy się głównie handlem hurtowym w branży medycznej, opakowań jednorazowych, środków higieny, chemii gospodarczej, artykułów biurowych i druków medycznych oraz usług poligraficznych. Zajmujemy się obsługą hurtowni, sieci handlowych, sklepów, punktów gastronomicznych, szpitali, publicznych i niepublicznych zakładów opieki zdrowotnej, przychodni i gabinetów lekarskich oraz stomatologicznych, przychodni weterynaryjnych, instytucji, przedsiębiorstw, banków, szkół, itp. Posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku. Jesteśmy laureatem wielu nagród branżowych.

Opis stanowiska

  • doradztwo biznesowe w zakresie produktów i usług oferowanych przez firmę
  • pozyskiwanie nowych klientów, ich systematyczną obsługę i sprzedaż produktów
  • budowanie trwałych relacji z klientami oraz realizacji planów sprzedażowych
  • monitorowanie oferty produktowej i działań konkurencji branżowej

Poszukujemy osoby:

  • otwartej na nowe wyzwania, kreatywnej i samodzielnej w działaniu
  • łatwo nawiązującej kontakty i potrafiącej budować długotrwałe relacje
  • posiadającej wykształcenie min. średnie
  • posiadającej umiejętności handlowe i negocjacyjne
  • ze znajomością obsługi komputera
  • posiadającej czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów medycznych, opakowaniowych, chemii gospodarczej lub biurowych w sektorze B2B.

Oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pakiet szkoleń przygotowujących do pracy
  • stałe wynagrodzenie oraz prowizję uzależnioną od wyników pracy
  • umowę o pracę po okresie próbnym
  • samochód służbowy i niezbędne narzędzia do pracy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne