Ta oferta pracy jest nieaktualna od 138 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • Katowice, Gliwice, Tychy, Zabrze, Chorzów, śląskie
  • Specjalista
  • 2018-06-29

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Stator sp. z o.o. jest ogólnopolskim niezależnym operatorem automatów vendingowych, istniejącym od 1992 roku.

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Wspieraj naszych kluczowych Klientów w Dziale Handlowym
    Miejsce pracy: Górny Śląsk

    Opis stanowiska:

    Poszukujemy Przedstawiciela Handlowego ds. klientów kluczowych na terenie Górnego Śląska. Do Twoich obowiązków należeć będzie pozyskiwanie i budowanie długofalowych relacji z klientami, realizacja celów sprzedażowych oraz dbanie o pozytywny wizerunek firmy. Poszukujemy osoby lubiącej wyzwania, kierującej się w życiu niestandardowymi rozwiązaniami.

    Oczekujemy:

    • umiejętności pozyskiwania klientów,
    • dużej samodzielności i aktywności w rozwiązywaniu problemów,
    • umiejętności organizacji pracy własnej,
    • umiejętności realizacji wyznaczonych zadań,
    • wysokiej kultury osobistej,
    • umiejętności budowania relacji interpersonalnych,
    • prawa jazdy kat. ,,B” oraz gotowości do podróży służbowych.

    Oferujemy:

    • ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • pracę z ludźmi pełnymi pasji,
    • stabilność zatrudnienia ( firma działa od ponad 25 lat),
    • możliwość zdobycia doświadczenia w szybko rozwijającej się branży,
    • korzystne warunki zatrudnienia w firmie o silnej i stabilnej pozycji rynkowej,
    • samochód służbowy, telefon.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko specjalista ds. administracji prowadzonego przez firmę Stator sp. z o.o. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/zostałem poinformowana/poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.

    Pkt 32, pkt 42, pkt 43, pkt 171 preambuły, art. 4 pkt 11, art.5 ust.1 lit. B, art. 7 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady ( UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE- Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1