Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • Ciechanów, Legionowo, Łomianki, Ostrołęka, Ostrów Mazowiecka, Ożarów Mazowiecki, Piaseczno, Piastów, Pruszków, Przasnysz, Radzymin, Wołomin, Mościska (pow. grodziski), Opacz (pow. piaseczyński), Dziekanów Leśny (pow. warszawski zachodni), Jawczyce (pow. warszawski zachodni), Mory (pow. warszawski zachodni), Józefosław (pow. piaseczyński), Raszyn (pow. pruszkowski), Michałowice (pow. grójecki), Babice (pow. garwoliński), Klaudyn (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • Specjalista
  • 04.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Profi Partner Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. k.

    Importer i ogólnopolski dystrybutor marek:
    Bosch, Hawera, Leica, Lissmac, Milwaukee
    Więcej informacji o pracodawcy: http://www.profipartner.pl

    Siedziba firmy: Warszawa

    Obsługiwany region: dwa sąsiednie województwa

    Firma poszukuje pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Ciechanów, Legionowo, Łomianki, Ostrołęka, Ostrów Mazowiecka, Ożarów Mazowiecki, Piaseczno, Piastów, Pruszków, Przasnysz, Radzymin, Wołomin, Mościska (pow. grodziski), Opacz (pow. piaseczyński), Dziekanów Leśny (pow. warszawski zachodni), Jawczyce (pow. warszawski zachodni), Mory (pow. warszawski zachodni), Józefosław (pow. piaseczyński), Raszyn (pow. pruszkowski), Michałowice (pow. grójecki), Babice (pow. garwoliński), Klaudyn (pow. warszawski zachodni)
    OBOWIĄZKI:
    • realizowanie założonych planów sprzedaży,
    • współtworzenie i wdrażanie strategi sprzedaży oraz polityki promocyjnej firmy,
    • profesjonalna obsługa aktualnych klientów hurtowych,
    • pozyskiwanie nowych odbiorców,
    • analiza rynku i sprzedaży,
    • monitoring działań konkurencji,
    • codzienne raportowanie pracy w CRM,
    • współpraca ze wszystkimi działami firmy,
    • teren do obsługi: dwa sąsiednie województwa.

    JESTEŚ PRZEDSTAWICIELEM, KTÓREGO POSZUKUJEMY JEŚLI:

    • masz doświadczenie w handlu na stanowisku Przedstawiciela - WARUNEK KONIECZNY,
    • masz doświadczenie w sprzedaży drobnych PRODUKTÓW,
    • posiadasz wykształcenie min. średnie techniczne lub budowlane,
    • z łatwością zrobisz sobie zestawienia sprzedażowe w Excel,
    • posiadasz czynne Prawo jazdy kat. B,
    • jesteś komunikatywny, sumienny i uczciwy,
    • posiadasz doświadczenie w branży narzędziowej, to będzie to dodatkowym atutem.

    W ZAMIAN ZA ZAANGAŻOWANIE I PRACĘ OFERUJEMY:

    • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • motywacyjny system wynagrodzenia: podstawa + premia,
    • cykl szkoleń produktowych,
    • wsparcie działu marketingu, w zakresie akcji promocyjnych, programów lojalnościowych,
    • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,
    • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie,
    • możliwość dołączenia do grupowej opieki medycznej.

    CV wraz ze zdjęciem prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Profi Partner z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Profi Partner Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Posag 7 Panien 6 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.