Ta oferta pracy jest nieaktualna od 257 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel handlowy w branży rolniczo-ogrodniczej

  • Ciechanów, Maków Mazowiecki, Mława, Płock, Płońsk, Przasnysz, Sierpc, Żuromin, mazowieckie
  • Specjalista
  • 03.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
     ROLIMPEX S.A. jest producentem i dystrybutorem wysokiej jakości materiału siewnego, nawozów oraz innych środków do produkcji rolnej. Zajmuje się produkcją w sektorze zbóż, traw, a także rzepaku i innych nasion dla potrzeb zakładów przetwórstwa rolno-spożywczego.

    Aktualnie rozwijając dział handlowy poszukujemy osób na stanowisko:
    Przedstawiciel handlowy
    w branży rolniczo-ogrodniczej

    Praca na terenie jednego z dwóch regionów do wyboru:

    • powiaty: Chojnice, Grudziądz, Nowe Miasto Lubawskie, Brodnica, Rypin, Golub Dobrzyń, Toruń, Chełmno, Świecie, Bydgoszcz, Tuchola, Inowrocław

    lub

    • powiaty: Działdowo, Żuromin, Mława, Ciechanów, Płońsk, Sierpc, Płock, Przasnysz, Maków Mazowiecki, Włocławek, Lipno

    Opis stanowiska:

    • pozyskiwanie nowych klientów oraz szczegółowa analiza konkurencji na swoim terenie działania
    • budowanie i utrzymywanie relacji z obecnymi i potencjalnymi klientami
    • koordynowanie procesu sprzedaży i analiza aktualnej sytuacji na rynku
    • realizacja założonych planów sprzedaży

    Wymagania:

    • wykształcenie rolnicze
    • minimum 2 letnie doświadczenie w handlu ze szczególnym uwzględnieniem branży ogrodniczej i rolniczej
    • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
    • samodzielność i odpowiedzialność w podejmowaniu decyzji handlowych
    • prawo jazdy kat. B
    • mile widziana obsługa komputera

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku, z przyjazną kulturą organizacyjną
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • odpowiednie narzędzia pracy: samochód, telefon komórkowy
    • motywujące wynagrodzenie, uzależnione od osiągniętych efektów sprzedaży (system premiowy)
    • możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym
    • świadczenia z ZFŚS
    ROLIMPEX S.A.
    14 – 200 IŁAWA, ul. Lubawska 7

    W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883)“.

    top