Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy - Consulente

Davines Polska Sustainable Beauty Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Stanowisko Consulente polega na budowaniu długofalowych relacji z istniejącymi klientami oraz pozyskiwaniu nowych, sprzedaży kosmetyków Davines właścicielom salonów fryzjerskich, realizacji planów sprzedażowych, dbaniu o przepływ informacji i prezentowaniu ofert oraz efektywnym zarządzaniu czasem.

Nasze wymagania

  • min. 2 letnie doświadczenie w aktywnej sprzedaży i pozyskiwaniu nowych klientów

  • wykształcenie min. średnie – preferowane wyższe

  • prawo jazdy kat. B

  • umiejętność budowania trwałych relacji z klientami, negocjowania ofert, wdrażania nowych projektów, zdobywania nowych klientów

  • przedsiębiorczość, dobra organizacja pracy

  • umiejętność sprzedaży koncepcji takiej marki jaką jest Davines

  • wrażliwość estetyczna, elokwencja, entuzjazm

  • załączenie listu motywacyjnego

Mile widziane

  • znajomość j. angielskiego oraz znajomość rynku fryzjerskiego

To oferujemy

  • pracę w ciekawym, entuzjastycznym zespole

  • umowę o pracę, wynagrodzenie stałe, premię zależną od wyników sprzedaży

  • szeroki zakres szkoleń produktowych i sprzedażowych w Polsce i za granicą

  • narzędzia pracy handlowca: samochód służbowy, telefon, tablet oraz spektrum narzędzi handlowych w postaci ofert handlowych, szkoleniowych i programów partnerskich

  • dostęp do prywatnego systemu opieki zdrowotnej

  • możliwości osobistego rozwoju, wyjazdów zagranicznych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • inicjatywy dobroczynne

  • premie

  • wyjazdy zagraniczne

DAVINES to marka ekskluzywnych profesjonalnych kosmetyków do włosów wyłącznie dla salonów fryzjerskich, szczególnie dla kreatywnych fryzjerów - pasjonatów. Marka ma stabilną i ugruntowaną pozycję na rynku.

Aktualnie poszukujemy talentów - doświadczonych (min 2 lata pracy na stanowisku reprezentanta handlowego) i zdeterminowanych do osiągnięcia sukcesu profesjonalistów na stanowisko - Consulente - przedstawiciela handlowego marki Davines. Rozpatrujemy jedynie oferty spełniające oczekiwania zamieszczone w ogłoszeniu.

Przewiń do profilu firmy

Przed wysłaniem aplikacji:

  • przeczytaj o nas więcej na www.international.davines.com lub w prasie branżowej

  • napisz do nas tylko, jeżeli nasza marka i w/w stanowisko naprawdę Cię intrygują

  • w liście motywacyjnym napisz dlaczego warto zatrudnić właśnie Ciebie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.